درباره آکادمی

 

با استعانت از خداوند متعال و با همیاری و همکاری همه­‌ی همکاران و همراهان گرامی که در دل گرو ایجاد محیطی با نشاط برای انتقال آموزش و مهارت لازم برای کودکان و نوجوانان به عنوان مدیران فردای جامعه را دارند، آکادمی آموزشی بین­‌المللی فیرا در ایران، از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را با توجه به تجربه­‌های گذشته و الهام­ گرفتن از نیازهای آموزشی و مهارتی این نسل با افتتاح اولین شعبه خود با عنوان مدرسه رباتیک و برنامه‌نویسی امیرکبیر در منطقه ۶ تهران، آغاز کرد. این آکادمی، به عنوان اولین آکادمی آموزشی- مهارتی بین‌المللی استاندارد کشور و منطقه، مطابق با استانداردهای آموزشی فدارسیون جهانی رباتیک و هوش مصنوعی فیرا و بعنوان اولین ارائه‌دهنده‌ سیستم آموزش ترکیبی هایبرید شامل آموزش حضوری به‌همراه آموزش آنلاین، به دنبال آن است تا با بهره­‌گیری از پتانسیل دانشگاه‌­های صنعتی و فنی کشور، ارتباطات خوب و سازنده با صنایع و صنعت­‌گران موفق و با بهره­‌گیری از مجرب­‌ترین مدرسین و کادر اجرایی، گام‌­به‌­گام و در یک برنامه مدون و هدفمند، متولی تربیت نسلی باشد که با ایمان و توکل بر خدای متعال و جسارت در کنار حفظ اخلاق، آمادگی پذیرش مسئولیت در اجتماع را داشته و با داشتن روحیه‌­ی فعالیت­‌های گروهی و مدیریت خرد جمعی، که اعتقاد ما برای پیشرفت هر جمعی بر آن است، در عین حفظ استقلال عقیده و تفکر بتواند راهگشای بسیاری از معضلات و مشکلات فردی و اجتماعی موجود در جامعه­‌ی فردا باشد.

آکادمی آموزشی بین المللی فیرا در ایران

آکادمی آموزشی بین‌­المللی فیرا در ایران، اکنون با دو دهه سابقه‌ درخشان تیم مدیریت خود به‌عنوان یکی از پیشگامان صنعت آموزش و مهارت در کشور و پایبندی کاملی به اصول مشتری‌مداری در فرآیند یادگیری به موازات کارآفرینی و ایجاد امنیت و رفاه شغلی برای بیش از ۱۰۰نفر از بهترین مدرسین، مدیران، کارشناسان و کارکنان اداری و پشتیبانی، در مسیر ارائه‌ خدمات برتر آموزشی به مردم عزیز میهن سرافرازمان گام بر می­دارد.

تفکر و عقیده ما بر آن است که "اگر رویاش رو داری، پس میتونی انجامش بدی!!"

همین حالا ثبت نام کنید
ثبت نام در دوره ها

چشم‌انداز

ایجاد محیطی امن و ایمن در ابعاد آموزشی و مهارتی و بکارگیری به‌روزترین اصول و روش‌­های آموزش و مهارت­‌افزایی در مسائل روزمره زندگی فردی، اجتماعی و شغلی جهت تربیت نسلی مستقل و خودساخته برای مدیریت آینده جامعه.

رسالت

به‌کارگیری به‌روزترین روش­‌های آموزش و پژوهش از طریق آموزش‌­های مهارت محور در یک محیط پویا و با نشاط، که ایجاد نگرشی مثبت جهت ایجاد زمینه‌­های تربیت نسلی اخلاق‌­مدار، با انگیزه، خلاق و کارا با قابلیت کارآفرینی و تولیدات دانش ‏بنیان را در آینده کشور را نتیجه خواهد داد.

ارزش های ما

  ارزش­‌های ما زیربنای پذیرش مسئولیت­‌های اجتماعی احساس تعلق خاطر را از طریق همکاری بین کودکان و نوجوانان، خانواده، مجموعه و جامعه­‌ی گسترده‌­تر فراهم می­کند. آموزش‌­های مهارت‌­محور در کودکان و نوجوانان ما ساده است. ما دیگر تنها به داشتن دانشمند نیازی نداریم، ما اکنون دچار کمبود مفرط انسان­‌های توانمند هستیم. پس در آکادمی آموزشی فیرا در ایران تلاش می­‌کنیم تا به کودکان مهارت‌­های زندگی کردن را یاد بدهیم. به آنها، گفت­ وگو و کردن را، تخیل را، خلاقیت را، مدارا را، صبر را، گذشت را، دوستی با طبیعت را، داشتن توان عذرخواهی را، دوست داشتن طبیعت را، بازی کردن را، شاد بودن را، لذت بردن را، سکوت کردن را، شنیدن و گوش دادن را، اعتماد کردن را، دوست داشتن را، راست گفتن را و راست بودن را می‌­آموزیم.  ارزش­‌های ما بر اساس زیر استوار شده است:

  اهداف و شاخص ها

  استعدادیابی و تشویق و ترغیب کودکان و نوجوانان به گام­نهادن در مسیر نهادینه‌­سازی استعدادهای خود در حوزه‌­های مختلف.
  بهره­ گیری از بروزترین و بهترین زیرساخت‌­های سخت­‌افزاری و نرم­‌افزاری آموزش در کشور برای بالابردن سطح بهره‌­وری.
  ارائه‌­ی خدمات آموزشی، پژوهشی و مهارتی کارشناسی شده به کودکان و نوجوانان که شامل محتوای آموزشی استاندارد و بهره ­گرفتن از مدرسین زبده و تأیید شده است.
  ایجاد ارتباطات مستمر و گسترده با سازمان‌­ها، نهادها، مجموعه‌­های تخصصی جهت توسعه‌­ی مهارت‌های فردی، گروهی، اجتماعی و تخصصی کودکان و نوجوانان و خانواده‌­ها.
  ارائه و شناساندن­ دستاوردهای علمی و فردی کودکان و نوجوانان به دنیای خارج از مجموعه.
  ایجاد روحیه­‌ی مثبت، با افزایش مشارکت بین کودکان و نوجوانان ، خانواده‌­ها، مجموعه و سازمان­‌های همکار با مجموعه.
  درنظرگرفتن مجموعه بعنوان واحدی پاسخگو، پویا و توانمند که در تعامل با محیط درون و بیرون، در حال توسعه مداوم و بهبود مستمر فرایندهای تدوین شده خود است.
  فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
  • عکس
  • شناسه محصول
  • امتیاز
  • قیمت
  • در انبار
  • موجودی
  • افزودن به سبد خرید
  • توضیحات
  • محتوا
  • عرض
  • اندازه
  • تنظیمات بیشتر
  • ویژگی ها
  • ویژگی های سفارشی
  • زمینه های دلخواه
  برای پنهان کردن نوار مقایسه ، بیرون را کلیک کنید
  مقایسه
  باز کردن چت
  چطور میتونم کمکتون کنم؟
  سلام 🖐.
  چطور میتونم کمکتون کنم؟